Wygodna maszyna do rzeźbienia mięśni EMS

Miejsce pochodzenia Pekin, Chiny
Nazwa handlowa Sincoheren
Orzecznictwo CE
Numer modelu Sincorzeźba EM
Minimalne zamówienie 1 ZESTAW
Cena $3500 per set, Negotiable
Szczegóły pakowania Opakowanie zewnętrzne to obudowa ze stopu aluminium, która skutecznie chroni produkt.
Zasady płatności T/T, Western Union
Możliwość Supply 50 zestawów/zestawów na tydzień
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu Maszyna mięśniowa HIEMT Słowo kluczowe Maszyna do rzeźbienia mięśni
Obszar leczenia Ciało Nogi Ramiona Brzuch Biodra Korzyść Nieużywalne
Technologia Elektromagnetyczny trenażer mięśni o wysokiej intensywności Funkcjonować Wyszczuplanie ciała
High Light

Wygodna maszyna do rzeźbienia mięśni

,

maszyna do rzeźbienia mięśni mniej potu

,

maszyna do rzeźbienia EMS

Zostaw wiadomość
opis produktu

Wzmacniacze piersi dla kobiet Spalanie tłuszczu Maszyna do modelowania mięśni odchudzających

 

 

Bezbolesne, bez potu, wygodne i szybkie.

Po prostu połóż się na 30 minut = 5,5 godziny ćwiczeń

 

 

Technologia:

 

Szczególnie skuteczny na pośladkach i brzuchu, EMS wykorzystuje technologię pola elektromagnetycznego o wysokiej intensywności (HI-EMT), aby wywołać krótkie serie silnych skurczów mięśni, które prowadzą do zwiększenia gęstości mięśni, zmniejszenia ich objętości, lepszej definicji i poprawy tonu.

 

EMS to jedyna procedura, która pomaga zarówno kobietom, jak i mężczyznom budować mięśnie i spalać tkankę tłuszczową, oraz pierwszy na świecie nieinwazyjny zabieg podnoszenia pośladków.Działa poprzez supramaksymalne skurcze;tkanka mięśniowa jest zmuszona przystosować się do tak ekstremalnych warunków.Reaguje głęboką przebudową wewnętrznej struktury, która powoduje budowanie mięśni, napinanie, tonizowanie i spalanie tłuszczu.

 

EMS pomaga pacjentom osiągnąć szczuplejsze i bardziej atletyczne kontury ciała, redukując tkankę tłuszczową w jamie brzusznej i jednocześnie budując podstawy mięśniowe pod tłuszczem.Po nałożeniu na pośladki EMS nadaje pacjentom bardziej uniesiony, atletyczny kształt.

 

EMS nie wykorzystuje zasady ogrzewania/chłodzenia, więc nie ma ryzyka oparzeń, blizn ani obrzęków.Zalecany plan leczenia to cztery 30-minutowe sesje leczenia w ciągu dwóch tygodni.Najlepsze wyniki będą widoczne po 3 miesiącach, z dalszą poprawą w ciągu sześciu miesięcy.EMS wzmacnia mięśnie pośladkowe lub brzuszne i spala tłuszcz, podczas gdy Ty odpoczywasz, leżąc.

 

 

Specyfikacja produktu

 

Technologia Elektryczna stymulacja mięśni EMS
System operacyjny Skoncentrowany elektromagnetyczny o wysokiej intensywności
Język angielski i inne
Uchwyty 2 uchwyty
Materiał ABS + stal nierdzewna
Kolor biały
Napięcie 110V/220V 50-60Hz
Wielkość opakowania 71*61*112 CM
GW 74KG

 

 

FAQ

 

P: Jak szybko zobaczę wyniki?

Odp.: Zaczynasz odczuwać namacalne rezultaty zaraz po zabiegu i narastająco z każdą kolejną sesją.Pozytywne wyniki są zwykle zgłaszane od dwóch do czterech tygodni po ostatniej sesji i poprawiają się przez kilka tygodni po leczeniu, przy czym maksymalne wyniki osiągają szczyt po 3 miesiącach.

 

P: jak długo utrzymują się wyniki z EMS?

Odp.: Badania pokazują, że po początkowej serii 4 sesji wyniki w mięśniu mogą trwać rok lub dłużej, a wyniki z utratą tkanki tłuszczowej są trwałe.

 

P: Jak wygląda procedura EMS?

Odp.: Procedura EMS jest jak intensywny trening.Podczas zabiegu możesz się położyć i zrelaksować.Nie boli, ale ludzie opisują to jako pulsujące uczucie.Zawsze możemy zwiększyć lub zmniejszyć intensywność dla Twojego komfortu, ale zawsze powinno być to całkowicie znośne.

 

P: Jak długo trwa leczenie EMS?

Odp.: Zabieg EMSculpture to tylko 30 minutowy zabieg.Zaleca się wykonanie w serii minimum 4 zabiegi, zaplanowanej dwa razy w tygodniu przez dwa tygodnie.

 

P: Czy w przypadku EMS potrzebne są zabiegi konserwacyjne?

Odp.: Po serii nie potrzebujesz sesji konserwacyjnych.Nazywamy je sesjami „wzmacniającymi”, ponieważ prowadzą one dalej niż tylko utrzymywanie.Niektóre osoby decydują się na kwartalne lub dwa razy w roku, aby poprawić swoje i tak już świetne wyniki.

 

P: Czy jestem kandydatem do EMS?

Odp.: Każdy może skorzystać z procedury EMSculpture, jeśli chce osiągnąć napięcie mięśniowe i utratę tkanki tłuszczowej, czego nie był w stanie osiągnąć za pomocą diety, ćwiczeń, treningu oporowego lub innych nieinwazyjnych zabiegów modelowania sylwetki.

Wygodna maszyna do rzeźbienia mięśni EMS 0Wygodna maszyna do rzeźbienia mięśni EMS 1