Sprzęt do wyszczuplania ciała EMSLIM, maszyna do rzeźbienia tłuszczu w kolorze białym

Miejsce pochodzenia Pekin, Chiny
Nazwa handlowa Sincoheren
Orzecznictwo CE
Numer modelu Sincorzeźba EM
Minimalne zamówienie 1 ZESTAW
Cena $3500 per set, Negotiable
Szczegóły pakowania Opakowanie zewnętrzne to obudowa ze stopu aluminium, która skutecznie chroni produkt.
Zasady płatności T/T, Western Union
Możliwość Supply 50 zestawów/zestawów na tydzień
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu Maszyna do rzeźbienia EMS Słowo kluczowe Maszyna do rzeźbienia mięśni
Obszar leczenia Ciało Nogi Ramiona Brzuch Biodra Korzyść Nieużywalne
Technologia Elektromagnetyczny trenażer mięśni o wysokiej intensywności Funkcjonować Wyszczuplanie ciała
Gwarancja 1 rok Uchwyty 4
High Light

EMSLIM Odchudzanie Beauty Equipment

,

Body Odchudzanie Beauty Equipment

,

Fat Sculpting Machine

Zostaw wiadomość
opis produktu

Kobieta Ciało Nogi Ramiona Brzuch Mięśnie Odchudzanie Maszyna do rzeźbienia

 

 

Bezbolesne, bez potu, wygodne i szybkie.

Po prostu połóż się na 30 minut = 5,5 godziny ćwiczeń

 

 

Technologia:

 

Szczególnie skuteczny na pośladkach i brzuchu, EMS wykorzystuje technologię pola elektromagnetycznego o wysokiej intensywności (HI-EMT), aby wywołać krótkie serie silnych skurczów mięśni, które prowadzą do zwiększenia gęstości mięśni, zmniejszenia ich objętości, lepszej definicji i poprawy tonu.

 

EMS to jedyna procedura, która pomaga zarówno kobietom, jak i mężczyznom budować mięśnie i spalać tkankę tłuszczową, oraz pierwszy na świecie nieinwazyjny zabieg podnoszenia pośladków.Działa poprzez supramaksymalne skurcze;tkanka mięśniowa jest zmuszona przystosować się do tak ekstremalnych warunków.Reaguje głęboką przebudową wewnętrznej struktury, która powoduje budowanie mięśni, napinanie, tonizowanie i spalanie tłuszczu.

 

EMS pomaga pacjentom osiągnąć szczuplejsze i bardziej atletyczne kontury ciała, redukując tkankę tłuszczową w jamie brzusznej i jednocześnie budując podstawy mięśniowe pod tłuszczem.Po nałożeniu na pośladki EMS nadaje pacjentom bardziej uniesiony, atletyczny kształt.

 

EMS nie wykorzystuje zasady ogrzewania/chłodzenia, więc nie ma ryzyka oparzeń, blizn ani obrzęków.Zalecany plan leczenia to cztery 30-minutowe sesje leczenia w ciągu dwóch tygodni.Najlepsze wyniki będą widoczne po 3 miesiącach, z dalszą poprawą w ciągu sześciu miesięcy.EMS wzmacnia mięśnie pośladkowe lub brzuszne i spala tłuszcz, podczas gdy Ty odpoczywasz, leżąc.

 

 

Specyfikacja produktu

 

Technologia Elektryczna stymulacja mięśni EMS
System operacyjny Skoncentrowany elektromagnetyczny o wysokiej intensywności
Język angielski i inne
Uchwyty 2 uchwyty
Materiał ABS + stal nierdzewna
Kolor biały
Napięcie 110V/220V 50-60Hz
Wielkość opakowania 71*61*112 CM
GW 74KG

 

 

Co to jest EMSLIM?

 

Urządzenie EMSLIM przeznaczone do celów estetycznych, posiadające 2(dwa) aplikatory o większej intensywności.To najnowocześniejsza technologia w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki, ponieważ nie tylko SPALA TŁUSZCZ, ale również BUDUJE MIĘŚNIE.
Dodatkowo zabieg nie wymaga znieczulenia, nacięć ani dyskomfortu.W rzeczywistości pacjenci są w stanie usiąść i zrelaksować się,
podczas gdy urządzenie wykonuje równowartość ponad 20 000 bezbolesnych brzuszków lub przysiadów.


Teoria pracy:

 

High-Intensity Electromagnetic Muscle Trainer to technologia medyczna stosowana w medycynie estetycznej.Wykorzystuje skupione pole elektromagnetyczne o bezpiecznym poziomie natężenia.Pole elektromagnetyczne przechodzi nieinwazyjnie przez ciało i oddziałuje z neuronami ruchowymi, które następnie wywołują supramaksymalne skurcze mięśni.Nieinwazyjna technologia medyczna służąca do wzmacniania i reedukacji mięśni poprzez oddziaływanie pola magnetycznego z tkanką pacjenta.
W przeciwieństwie do dobrowolnych skurczów mięśni, skurcze supramaksymalne są niezależne od funkcji mózgu.EMSLIM wykorzystuje określony zakres częstotliwości, który nie pozwala na rozluźnienie mięśni między dwiema kolejnymi stymulacjami.

Sprzęt do wyszczuplania ciała EMSLIM, maszyna do rzeźbienia tłuszczu w kolorze białym 0Sprzęt do wyszczuplania ciała EMSLIM, maszyna do rzeźbienia tłuszczu w kolorze białym 1