1064nm 532nm Q Switched Laserowa maszyna do usuwania tatuażu ND Yag 40 kg

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa Monaliza
Orzecznictwo CE, ISO13485, ISO9001
Numer modelu Laser Nd Yag
Minimalne zamówienie 1 zestaw
Cena $15000 per set, Negotiable
Szczegóły pakowania Aluminiowa obudowa
Czas dostawy 5-10 dni roboczych
Zasady płatności T/T, Western Union
Możliwość Supply 20 zestawów tygodniowo
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu Q Switch Sprzęt laserowy ND YAG Słowo kluczowe Q przełączany laser Nd Yag
Waga 40 kg Wiązka celownicza 635nm, <5mW
Przełącznik Q TAK Styl Stacjonarny
Zastosowanie 1064nm Ciemny atrament: niebieski i czarny Zastosowanie 532nm Jasny atrament: błękitny i zielony, czerwony
High Light

Laserowa maszyna do usuwania tatuażu ND Yag

,

laser ND Yag 532

,

laser Q Switched ND Yag 532 Nm

Zostaw wiadomość
opis produktu

1064nm 532nm Skin Ink Q Switched Nd Yag Laserowa maszyna do usuwania tatuażu

 

 

ExQ-Laser to nowo wydany system do terapii laserowej Q-Switched Nd:YAG.System ma optymalny efekt leczenia klinicznego dzięki następującym projektom parametrów: przełączanie dwóch długości fali 1064 nm i 532 nm, szerokość impulsu krótka do 5 ns i moc wyjściowa do 1000 mJ.

 

 

Skutki uboczne i tabu

 

W przypadku pacjentów z ciemniejszą skórą nie jest sugerowane przypadkowe przyjmowanie wysokiej energii, ponieważ absorpcja lasera przez powierzchowną warstwę skóry pigmentu powoduje stosunkowo większe ryzyko, jeśli skóra jest lekko uszkodzona.

Skóra może być zaczerwieniona i opuchnięta, nacieki krwi i reakcje zapalne po zabiegu laserowym.Po zabiegu należy użyć maści do unikania oparzeń i blizn.

W przypadku części pigmentów zawierających jon metalu (takiego jak jon żelaza), niektóre ciemne substancje chemiczne (takie jak tlenek żelaza), które są trudne do wchłonięcia po obróbce laserowej, mogą powodować ciemniejsze obszary poddawane zabiegowi.Spowodowane jest to odmienną strukturą pigmentów, co nie ma żadnego związku z jakością urządzenia.

Utrzymuj obszar leczenia suchy i czysty oraz chroń go przed infekcją.

 

 

Wstęp

 

ExQ-Laser to najnowszej generacji system leczenia laserowego Q-switched opracowany przez firmę Sincoheren, który posiada moc lasera o długości fali 1064nm i 532nm.Laser

może osiągnąć max.600mj pod min.szerokość impulsu 5ns, taka zoptymalizowana konfiguracja została osiągnięta

świetny efekt kliniczny.Dzięki ukierunkowanemu i szczegółowemu projektowi system laserowy może kalibrować się automatycznie i jest w pełni nadzorowany w czasie rzeczywistym.

 

ExQ-Laser jest funkcjonalnie znakomity, bezpiecznie stabilny i został zatwierdzony przez CFDA i European Medical CE.Unikalny projekt uzyskał kilka światowych ochrony patentowej.

 

 

Specyfikacja:

 

Typ lasera Q-Switch Nd YAG
Długość fali 1064nm, 532nm
Szerokość impulsu 5ns
Energia impulsu 500mj;200mj
Zakres energii impulsu 200-500mj;100-200mj
Płynność 0,2-16j/cm2;0,1-6,3j/cm2
Częstotliwość 5Hz
Rozmiar plamki Regulowany 2-10mm
Wiązka celownicza 635mm,<5mW
Elektryczny 110-240VAC, 50-60Hz,1200VA
Wymiar 35,1 cm * 92,5 cm * 77,5 cm (nie zawiera ramienia przegubowego)
Waga netto 80kg
Wysoka energia Q przełączana Nd 1000mj opcjonalnie

 

 

1. Zatwierdzony przez US (K163123) CE TGA-gwarantowana najlepsza jakość i wyniki

2. Dwustopniowy system laserowy Nd:YAG z elektrooptyczną technologią Q-switched, który generuje wyższą energię.Projekty przyjmują zoptymalizowany harmonogram wnęki, sprawiają, że szerokość impulsu jest tak krótka jak 5 ns, uzyskuje się podwojoną gęstość mocy wyjściowej przy tej samej energii.

3. Zintegrowany system monitorowania erergii laserowej wewnątrz, ustaw sygnał ostrzegawczy, gdy odchylenie energii przekracza próg, wszystko w celu zapewnienia skuteczności i bezpieczeństwa leczenia.

4. Optyczne ramię przegubowe z siedmioma przegubami z regulowanymi kolcami, ustawienie wielkości plamki od 2 do 10 mm.Zmieniacz energii synchronicznie zgodnie z ustawieniem wielkości plamki.

 

 

Zalety

 

Dwustopniowy system laserowy Nd: YAG z elektrooptyczną technologią Q-Switched, która generuje wyższą energię. Projekty przyjmują zoptymalizowany harmonogram wnęki, sprawiają, że szerokość impulsu jest tak krótka jak 5 ns, uzyskuje się podwojoną gęstość mocy wyjściowej przy tej samej energii.

Zintegrowany system monitorowania erergii laserowej wewnątrz, ustaw sygnał ostrzegawczy, gdy odchylenie energii przekracza próg, wszystko w celu zapewnienia skuteczności i bezpieczeństwa leczenia.

Optyczne ramię przegubowe z siedmioma przegubami z regulowaną rękojeścią, ustawienie wielkości plamek od 2 do 10 mm. Zmieniacz energii synchronicznie zgodnie z ustawieniem wielkości plamki.

 

 

1064nm 532nm Q Switched Laserowa maszyna do usuwania tatuażu ND Yag 40 kg 0

 

 

1064nm 532nm Q Switched Laserowa maszyna do usuwania tatuażu ND Yag 40 kg 1